Rund form. Med hamrad dekor. Stämplad, signerad Käsityö. Smärre repor. (Höjd 5, diameter 20, vikt 518g.)
4 400 SEK | 2022-05-14 13:36 |
4 200 SEK | 2022-05-15 11:44 |
3 000 SEK | 2022-05-13 20:46 |
2 700 SEK | 2022-05-13 21:58 |
2 500 SEK | 2022-05-13 11:04 |
2 300 SEK | 2022-05-12 20:47 |
1 300 SEK | 2022-05-12 21:43 |
150 SEK | 2022-05-12 20:38 |
100 SEK | Startpris |