Med handmålad dekor. Tekoppar 8st, tefat 8st, assietter 8st samt tekanna. Bruksslitage, mindre repor. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 10)
6 600 SEK | 2022-05-15 12:00 |
6 400 SEK | 2022-05-15 08:47 |
6 200 SEK | 2022-05-15 08:36 |
5 400 SEK | 2022-05-13 07:30 |
100 SEK | Startpris |