Olja på duk, stadsbild med figur. Signerad och daterad 89. Krackelerad. (45x48)
3 800 SEK | 2022-06-05 11:27 |
3 600 SEK | 2022-06-05 11:38 |
3 000 SEK | 2022-06-05 11:21 |
2 000 SEK | 2022-06-05 08:37 |
750 SEK | 2022-06-04 22:45 |
150 SEK | 2022-06-04 13:40 |
100 SEK | Start price |