Hos Henrik Keyser, Amsterdam. Slitage, fläckar, skador, lagningar, senare skinnband, ej genomgången.
3 600 SEK | 2022-06-05 11:54 |
3 600 SEK | 2022-06-05 12:20 |
2 100 SEK | 2022-06-04 13:35 |
1 900 SEK | 2022-06-05 11:37 |
1 100 SEK | 2022-06-03 18:59 |
1 100 SEK | 2022-06-03 19:06 |
700 SEK | 2022-06-03 15:15 |
350 SEK | 2022-06-03 14:00 |
300 SEK | 2022-06-03 13:59 |
200 SEK | 2022-06-02 22:11 |
100 SEK | 2022-06-02 20:38 |
100 SEK | Startpris |