Teckning, "Renar beta stor sjöstran höga ås och så börja forsdta söderom på stor sjön mellan Fjällarna". Signerad och daterad 1942. Inramad. (25x33,5)
7 400 SEK | 2022-06-05 12:18 |
7 200 SEK | 2022-06-05 12:21 |
5 000 SEK | 2022-06-05 11:57 |
2 700 SEK | 2022-06-05 07:12 |
2 300 SEK | 2022-06-04 21:28 |
2 100 SEK | 2022-06-04 09:47 |
1 000 SEK | 2022-06-05 11:35 |
950 SEK | 2022-06-03 20:58 |
300 SEK | 2022-06-02 21:42 |
200 SEK | 2022-06-02 21:07 |
100 SEK | 2022-06-02 19:28 |
100 SEK | Start price |