26. Skulpturer ett par, barock, troligen Tyskland, 1700-talets första hälft

Skulpterad trä. I form av änglar. Lagningar, retuscher, enstaka kompletteringar, något maskstungna. (Höjd 60-65)

Varenr 374775

5 Juni 2022 12:20

Hammerslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 10 500 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

10 500 SEK2022-06-05 11:50
10 000 SEK2022-06-05 11:58
7 400 SEK2022-06-05 11:52
6 000 SEK2022-06-05 10:34
5 400 SEK2022-06-05 09:19
4 800 SEK2022-06-05 10:25
4 200 SEK2022-06-05 05:39
3 600 SEK2022-06-04 23:10
3 000 SEK2022-06-03 22:45
2 500 SEK2022-06-03 19:01
1 500 SEK2022-06-03 12:51
1 200 SEK2022-06-03 14:00
1 000 SEK2022-06-03 07:24
250 SEK2022-06-03 12:15
150 SEK2022-06-02 20:02
100 SEK Startpris

2022-06-05 Månadsauktion, Söndag den 5 juni Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 22,5% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms