Förgyllt mässingsfäste med dekor av lejonhuvud. Klinga av stål med etsad och förgylld dekor. Balja i stål. Ytslitage. (Totallängd 102)
2 500 SEK | 2022-06-05 11:39 |
2 400 SEK | 2022-06-03 20:17 |
2 000 SEK | 2022-06-03 08:28 |
1 000 SEK | 2022-06-03 12:10 |
100 SEK | 2022-06-02 22:11 |
100 SEK | Startpris |