Kristall. Med slipad dekor. Bruksslitage, mindre beläggningar, ett glas med nagg. (Höjd 16)
850 SEK | 2022-06-05 10:46 |
800 SEK | 2022-06-05 10:08 |
500 SEK | 2022-06-04 20:39 |
350 SEK | 2022-06-03 23:40 |
250 SEK | 2022-06-03 22:32 |
200 SEK | 2022-06-03 21:49 |
100 SEK | 2022-06-03 14:00 |
100 SEK | Start price |