Stål. Mekaniskt. Svart urtavla. Textilt armband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Slitage, repor, smärre fläckar. (Diameter 34mm)
6 600 SEK | 2022-06-05 10:59 |
6 400 SEK | 2022-06-05 11:35 |
4 200 SEK | 2022-06-05 10:04 |
2 900 SEK | 2022-06-03 22:02 |
2 800 SEK | 2022-06-04 17:35 |
2 600 SEK | 2022-06-03 10:48 |
1 900 SEK | 2022-06-03 10:17 |
1 600 SEK | 2022-06-02 23:47 |
1 000 SEK | 2022-06-02 21:15 |
100 SEK | 2022-06-02 19:43 |
100 SEK | Start price |