Fajans. Med dekor av blommor. Signerad med studiohand. Krackelering. (Höjd 24)
1 200 SEK | 2022-06-05 11:04 |
1 100 SEK | 2022-06-05 10:51 |
650 SEK | 2022-06-03 05:43 |
450 SEK | 2022-06-04 14:29 |
150 SEK | 2022-06-03 22:04 |
100 SEK | Start price |