Matgafflar 6st, matskedar 6st, bordsskedar 6st, bordsgafflar 6st, plockgafflar 4st, kaffeskedar 5st, matknivar 6st, smörknivar 2st, ostknivar 2st. Knivarna med rostfria blad. Ett knivblad delvis löst. Bruksslitage, repor. (Vikt exklusive knivar 1294g., knivarnas vikt 689g., matknivarnas längd 24,5)
7 000 SEK | 2022-06-05 11:36 |
6 800 SEK | 2022-06-03 18:08 |
6 600 SEK | 2022-06-04 09:39 |
6 200 SEK | 2022-06-02 20:30 |
3 600 SEK | 2022-06-03 14:46 |
100 SEK | Start price |