Brons. Rakt skaft med avslutande pinjekotte. Slitage, blad med repor och småbulor. (Längd 18)
2 600 SEK | 2022-07-31 11:19 |
2 500 SEK | 2022-07-31 11:51 |
2 200 SEK | 2022-07-30 22:00 |
1 000 SEK | 2022-07-30 12:20 |
800 SEK | 2022-07-30 10:42 |
600 SEK | 2022-07-29 12:07 |
400 SEK | 2022-07-29 09:40 |
100 SEK | Startpris |