Automat. Guld på stål. Med datumangivelse. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Slitage, repor. (Diameter 36mm)
5 600 SEK | 2022-07-31 10:22 |
5 400 SEK | 2022-07-31 11:03 |
3 000 SEK | 2022-07-30 14:51 |
3 000 SEK | 2022-07-31 09:53 |
2 600 SEK | 2022-07-30 08:28 |
2 000 SEK | 2022-07-29 14:46 |
1 900 SEK | 2022-07-29 14:38 |
600 SEK | 2022-07-29 13:14 |
500 SEK | 2022-07-28 19:49 |
100 SEK | Startpris |