Med flintlås. Järn och mässing. Graverad dekor. Avslut med behållare för tändfnöske. Stämplad. Repor, småbulor. (Höjd 26, längd 24,5)
9 800 SEK | 2022-07-28 17:48 |
9 800 SEK | 2022-07-31 10:09 |
9 000 SEK | 2022-07-30 08:57 |
7 000 SEK | 2022-07-28 21:31 |
2 000 SEK | 2022-07-28 20:17 |
800 SEK | 2022-07-28 17:36 |
100 SEK | Startpris |