Förgylld metall och mässing. Behängd med slipade prismor. För sex ljus. Senare elektrifierad. Prismor med naggar, tejprester. (Höjd 92, bredd ca.58)
11 000 SEK | 2022-07-31 09:49 |
10 500 SEK | 2022-07-31 10:54 |
8 600 SEK | 2022-07-31 10:04 |
5 200 SEK | 2022-07-30 20:59 |
3 800 SEK | 2022-07-28 17:04 |
2 400 SEK | 2022-07-28 17:11 |
100 SEK | Startpris |