Flintgods. Med handmålad dekor. Reliefmönster av kräftor. Serveringsskål samt 11st tallrikar. Bruksslitage. Krackelering, bl.a. med missfärgning. (Diameter 22-25,5)
7 200 SEK | 2022-08-19 11:25 |
7 000 SEK | 2022-08-20 23:09 |
6 600 SEK | 2022-08-20 14:05 |
6 200 SEK | 2022-08-20 08:37 |
2 800 SEK | 2022-08-19 13:05 |
2 100 SEK | 2022-08-19 05:43 |
1 600 SEK | 2022-08-19 08:20 |
900 SEK | 2022-08-18 19:41 |
350 SEK | 2022-08-18 22:14 |
250 SEK | 2022-08-18 21:51 |
100 SEK | Startpris |