Olja på duk, allmogeinteriör med dalkulla. Signerad. (72x91)
4 600 SEK | 2022-08-18 22:10 |
4 400 SEK | 2022-08-20 15:53 |
4 000 SEK | 2022-08-18 21:53 |
2 000 SEK | 2022-08-18 20:59 |
100 SEK | Startpris |