Olivgrönt glas. Mynning med påklippt dekor. Mynning med smärre naggar. Repor. (Höjd 24)
1 200 SEK | 2022-08-20 11:07 |
1 100 SEK | 2022-08-20 10:23 |
1 100 SEK | 2022-08-20 10:55 |
250 SEK | 2022-08-19 14:39 |
100 SEK | 2022-08-19 09:15 |
100 SEK | Startpris |