Med flintlås. Järn och mässing. Graverad dekor. Avslut med behållare för tändfnöske. Stämplad. Repor, småbulor. (Höjd 26, längd 24,5)
6 800 SEK | 2022-08-21 12:14 |
6 600 SEK | 2022-08-21 12:08 |
6 200 SEK | 2022-08-21 11:04 |
4 200 SEK | 2022-08-19 19:23 |
3 800 SEK | 2022-08-19 14:21 |
2 000 SEK | 2022-08-19 08:33 |
1 100 SEK | 2022-08-18 21:38 |
300 SEK | 2022-08-18 22:16 |
100 SEK | Startpris |