Bordsgafflar 12st, bordsskedar 11st, bordsknivar 12st samt smörknivar 2st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 21,5, vikt exklusive knivar 812g., knivarnas vikt 712g.)
5 600 SEK | 2022-08-20 14:01 |
5 400 SEK | 2022-08-21 10:27 |
4 400 SEK | 2022-08-18 19:55 |
4 000 SEK | 2022-08-18 20:48 |
100 SEK | Startpris |