Automatic chronometer. Stål. Piepan-urtavla. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Med sliten originallåda. Bruksslitage, boettens baksida med repor. (Diameter 35mm)
21 000 SEK | 2022-09-11 11:47 |
20 000 SEK | 2022-09-11 03:09 |
15 000 SEK | 2022-09-11 08:58 |
13 000 SEK | 2022-09-10 21:49 |
12 500 SEK | 2022-09-10 18:49 |
9 200 SEK | 2022-09-09 17:50 |
7 600 SEK | 2022-09-09 13:56 |
7 200 SEK | 2022-09-09 11:30 |
7 000 SEK | 2022-09-09 10:57 |
5 000 SEK | 2022-09-08 18:43 |
3 600 SEK | 2022-09-08 22:08 |
3 200 SEK | 2022-09-08 20:02 |
250 SEK | 2022-09-08 19:36 |
150 SEK | 2022-09-08 19:00 |
100 SEK | Startpris |