Fajans. Med dekor av blomster. Signerad. Kantnaggar, krackelering. (Diameter 22)
3 600 SEK | 2022-09-11 11:11 |
3 400 SEK | 2022-09-11 11:18 |
2 100 SEK | 2022-09-09 19:36 |
1 600 SEK | 2022-09-09 16:54 |
100 SEK | 2022-09-08 22:02 |
100 SEK | Startpris |