Mönstrad. Monogramsignerad. Bruksslitage, fläckar, fransbortfall, ställvis något nopprig. (354x154)
55 000 SEK | 2022-09-11 11:38 |
54 000 SEK | 2022-09-11 11:56 |
28 000 SEK | 2022-09-11 11:46 |
25 000 SEK | 2022-09-11 04:29 |
19 000 SEK | 2022-09-10 09:39 |
18 500 SEK | 2022-09-09 22:59 |
17 000 SEK | 2022-09-09 15:42 |
15 000 SEK | 2022-09-09 14:59 |
5 200 SEK | 2022-09-09 09:31 |
2 000 SEK | 2022-09-08 21:25 |
150 SEK | 2022-09-08 19:35 |
100 SEK | Startpris |