Delvis förgylld mässing. Behängd med slipade prismor. För fyra ljus samt sparljus. Ljusarmar i form av delfiner. Stommen skev, bulor, böjd plym. Prismor saknas och med naggar. (Höjd 80, bredd 66)
6 400 SEK | 2022-10-02 11:59 |
6 200 SEK | 2022-10-01 11:55 |
5 200 SEK | 2022-10-02 11:33 |
4 000 SEK | 2022-10-01 12:33 |
3 200 SEK | 2022-09-30 21:51 |
400 SEK | 2022-09-30 13:59 |
100 SEK | 2022-09-29 19:33 |
100 SEK | Start price |