Mässing. Krön med dekor av maskaron och fåglar. Emaljerade tablettsiffror. Urtavla med reliefdekor. Lot finns. Tablettsiffror med emaljskador, en med retusch. Pendel med lagning. Ytslitage, fläckar. (Höjd 23,5)
2 900 SEK | 2022-10-02 11:44 |
2 900 SEK | 2022-10-02 12:10 |
2 500 SEK | 2022-10-02 11:57 |
2 000 SEK | 2022-10-02 11:54 |
1 800 SEK | 2022-10-02 10:14 |
1 700 SEK | 2022-10-02 02:43 |
1 200 SEK | 2022-10-01 08:16 |
950 SEK | 2022-09-30 20:59 |
700 SEK | 2022-09-30 20:27 |
650 SEK | 2022-09-30 18:21 |
300 SEK | 2022-09-29 18:11 |
250 SEK | 2022-09-30 08:30 |
100 SEK | Start price |