Delvis förgylld mässing och sten. Behängd med slipade prismor och kedjor. Naggar, något sned. (Höjd 54)
1 500 SEK | 2022-10-02 00:26 |
1 400 SEK | 2022-10-02 09:59 |
950 SEK | 2022-10-01 06:05 |
600 SEK | 2022-09-30 14:42 |
100 SEK | 2022-09-29 19:56 |
100 SEK | Start price |