30. Herrarmbandsur, Breitling, Super Ocean

Kronometer. Automat. Stål. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor. Kartong med slitage. (Diameter 45mm)

Sale No 382025
Highlight!

Auction closed!
2 October 2022 12:15

Hammer price23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 18 500 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Bidding

18 000 SEK2022-10-02 12:01
17 500 SEK2022-10-02 11:57
13 000 SEK2022-10-02 09:33
11 000 SEK2022-09-30 13:14
10 500 SEK2022-09-29 21:51
9 800 SEK2022-09-22 09:57
2 000 SEK2022-09-29 21:24
1 600 SEK2022-09-29 18:12
100 SEK Start price

2022-10-02 Månadsauktion, Söndag den 2 oktober Kl.12.00, Borlänge

Finished

Preview

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Fees

Buyer's Premium 22,5% Inc. VAT
Fixed charge 30 SEK Inc. VAT

Payment service