Bronserad och förgylld. Krön med dekor av fackla och pilkoger. Skuren pärlbård. Fasettslipat glas. Nedre avslut omarbetat, krönande dekor senare. Senare förgyllning/bronsering, senare glas. Färgslitage, smärre dekoravslag, bakstycke ställvis maskstunget. (Höjd 153, bredd 60)
7 200 SEK | 2022-10-02 11:30 |
7 000 SEK | 2022-10-02 11:45 |
4 000 SEK | 2022-10-01 23:11 |
3 600 SEK | 2022-10-01 19:01 |
2 200 SEK | 2022-10-01 15:52 |
1 800 SEK | 2022-09-29 20:04 |
1 100 SEK | 2022-10-01 08:57 |
950 SEK | 2022-09-30 20:59 |
150 SEK | 2022-09-29 21:24 |
100 SEK | Start price |