Olja på plåtskiva, poserande kvinna. Osignerad. Mindre färgbortfall. (19x15)
2 300 SEK | 2022-10-02 11:58 |
2 200 SEK | 2022-10-02 11:55 |
1 800 SEK | 2022-10-02 09:46 |
1 200 SEK | 2022-10-01 12:38 |
1 100 SEK | 2022-09-30 19:09 |
950 SEK | 2022-09-29 12:08 |
650 SEK | 2022-09-30 07:37 |
550 SEK | 2022-09-29 22:08 |
150 SEK | 2022-09-29 21:25 |
100 SEK | Start price |