Mässing. För två ljus. Med fingergrepp och hållare för ljussax. Stämplad "DB". Lagningar. (Höjd 20)
3 400 SEK | 2022-10-02 11:59 |
3 200 SEK | 2022-10-02 11:37 |
1 700 SEK | 2022-09-30 20:30 |
1 100 SEK | 2022-09-30 18:06 |
750 SEK | 2022-09-30 15:59 |
500 SEK | 2022-09-29 21:03 |
350 SEK | 2022-09-30 12:44 |
250 SEK | 2022-09-30 08:28 |
150 SEK | 2022-09-29 21:26 |
100 SEK | Start price |