Olja på träskiva, flicka på trapp. Osignerad. Ramskador. (74x52)
2 800 SEK | 2022-10-02 11:59 |
2 700 SEK | 2022-10-02 12:13 |
2 300 SEK | 2022-10-02 11:59 |
1 600 SEK | 2022-10-01 17:01 |
300 SEK | 2022-09-30 13:13 |
250 SEK | 2022-09-30 08:17 |
100 SEK | Start price |