Matknivar 10st, matgafflar 10st samt matskedar 10st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Knivarnas längd 18,5, vikt exklusive knivar 768g., knivarnas vikt 453g.)
4 400 SEK | 2022-10-23 11:47 |
4 200 SEK | 2022-10-21 13:48 |
4 000 SEK | 2022-10-21 16:07 |
2 100 SEK | 2022-10-21 14:53 |
100 SEK | 2022-10-21 03:49 |
100 SEK | Startpris |