Delvis glaserat stengods. Stämplad. Fotnagg. (Höjd 17,5)
6 600 SEK | 2022-10-23 11:11 |
6 400 SEK | 2022-10-23 11:31 |
5 200 SEK | 2022-10-21 05:47 |
4 800 SEK | 2022-10-17 16:01 |
1 000 SEK | 2022-10-20 19:48 |
500 SEK | 2022-10-20 19:20 |
100 SEK | Startpris |