Bemålad och bronserad plåt. För fem ljus. Med bemålning från 1800-talets slut, av keruber och blomster. Avslutande pinjekotte. Färgslitage, mindre rost, senare kedjor. (Höjd 65, bredd ca.45)
5 800 SEK | 2022-10-23 10:31 |
5 600 SEK | 2022-10-23 11:38 |
3 000 SEK | 2022-10-23 11:06 |
1 700 SEK | 2022-10-23 09:49 |
1 600 SEK | 2022-10-23 08:14 |
1 200 SEK | 2022-10-22 12:44 |
1 100 SEK | 2022-10-22 08:54 |
1 000 SEK | 2022-10-22 00:06 |
750 SEK | 2022-10-21 21:42 |
300 SEK | 2022-10-21 20:34 |
100 SEK | 2022-10-20 18:39 |
100 SEK | Startpris |