Bordsknivar 12st, bordsgafflar 12st, bordsskedar 12st, smörgåsknivar 12st, smörgåsgafflar 12st samt dessertskedar 12st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 21, vikt exklusive knivar 1311g., knivarnas vikt 1198g.)
8 600 SEK | 2022-11-13 11:57 |
8 400 SEK | 2022-11-12 18:14 |
8 200 SEK | 2022-11-12 01:14 |
7 600 SEK | 2022-11-11 15:09 |
7 200 SEK | 2022-11-10 21:06 |
4 800 SEK | 2022-11-11 00:14 |
4 000 SEK | 2022-11-10 21:08 |
300 SEK | 2022-11-10 19:53 |
100 SEK | Start price |