15. Claude Joseph Vernet, hans art, 1700-tal

Olja på duk, skeppsbrott. Osignerad. Fernissad, kantskada, krackelering, smärre färgbortfall. (89x114)

Varenr 385603
Udvalgt

13 November 2022 12:20

Hammerslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 5 200 SEK14 00 SEK15 00 SEK

5 200 SEK2022-11-13 12:09
5 000 SEK2022-11-11 00:24
4 400 SEK2022-10-31 11:51
600 SEK2022-11-10 20:14
150 SEK2022-11-10 19:29
100 SEK Startpris

2022-11-13 Månadsauktion, Söndag 13 november Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 22,5% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms