Olja på duk, skeppsbrott. Osignerad. Fernissad, kantskada, krackelering, smärre färgbortfall. (89x114)
5 200 SEK | 2022-11-13 12:09 |
5 000 SEK | 2022-11-11 00:24 |
4 400 SEK | 2022-10-31 11:51 |
600 SEK | 2022-11-10 20:14 |
150 SEK | 2022-11-10 19:29 |
100 SEK | Startpris |