Flintgods. Med reliefmönster och handmålad dekor. Tallrikar 15 samt serveringsskålar. Krackelering, bl.a. med missfärgning, mindre naggar. En tallrik med spricka, tre med större nagg. Tillverkningsdefekter. (Diameter 22,5-24,5)
7 200 SEK | 2022-11-12 14:51 |
7 000 SEK | 2022-11-13 12:11 |
6 600 SEK | 2022-11-12 22:34 |
5 800 SEK | 2022-11-11 21:11 |
5 600 SEK | 2022-11-11 08:37 |
5 000 SEK | 2022-11-11 17:17 |
3 400 SEK | 2022-11-10 19:49 |
150 SEK | 2022-11-10 19:46 |
100 SEK | 2022-11-10 18:40 |
100 SEK | Start price |