Bordsknivar 6st, bordsgafflar 6st, bordsskedar 12st, smörgåsknivar 6st, smörgåsgafflar 6st, dessertskedar 6st samt smörknivar 2st. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 20, vikt exklusive knivar 1069g., knivarnas vikt 734g.)
6 400 SEK | 2022-11-13 11:41 |
6 200 SEK | 2022-11-12 15:13 |
5 800 SEK | 2022-11-11 15:11 |
3 200 SEK | 2022-11-11 00:21 |
2 400 SEK | 2022-11-11 12:48 |
100 SEK | Start price |