Olja på duk, "Spansk trappa". Signerad. Mindre färgbortfall. Ram med slitage. (45x37)
3 000 SEK | 2022-11-13 12:19 |
2 900 SEK | 2022-11-13 12:21 |
2 500 SEK | 2022-11-13 10:10 |
1 800 SEK | 2022-11-12 19:39 |
1 200 SEK | 2022-11-11 17:18 |
1 000 SEK | 2022-11-10 19:21 |
250 SEK | 2022-11-11 13:21 |
150 SEK | 2022-11-10 22:03 |
100 SEK | Start price |