Olja på duk, ängslandskap med räv. Signerad och daterad 94. (64x96)
2 600 SEK | 2022-11-13 12:01 |
2 500 SEK | 2022-11-12 21:42 |
2 100 SEK | 2022-11-12 21:31 |
1 900 SEK | 2022-11-12 16:53 |
800 SEK | 2022-11-11 15:59 |
250 SEK | 2022-11-11 13:53 |
200 SEK | 2022-11-11 07:21 |
150 SEK | 2022-11-10 18:49 |
100 SEK | Start price |