Tempera på träskiva. Rissa i silver, med förgyllning och rikt graverad dekor. Sannolikt av Egorov Aleksandr Sergeev, kontrollör Viktor Vasilyevich Savinsky. Krackelering, repa. Mindre bulor, kantbristningar. (31x27)
6 200 SEK | 2022-11-13 12:08 |
6 000 SEK | 2022-11-13 10:50 |
5 600 SEK | 2022-11-12 23:18 |
5 400 SEK | 2022-11-12 23:17 |
3 600 SEK | 2022-11-11 15:24 |
3 400 SEK | 2022-11-11 08:09 |
2 900 SEK | 2022-10-27 12:25 |
100 SEK | Start price |