40. Herrarmbandsur, Omega, 18k, daterad 1963

Mekanisk. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Boettens baksida med gravyr. Glas med spricka. Bruksslitage. (Diameter 35mm)

Sale No 385423
Highlight!

Auction closed!
13 November 2022 12:20

Hammer price5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 5 800 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Bidding

5 800 SEK2022-11-13 12:07
5 600 SEK2022-11-13 12:22
5 200 SEK2022-11-13 11:51
4 400 SEK2022-11-12 17:47
4 000 SEK2022-11-10 19:20
3 800 SEK2022-11-11 22:45
3 200 SEK2022-11-11 12:59
2 600 SEK2022-11-11 08:10
2 200 SEK2022-11-11 05:39
1 700 SEK2022-11-10 20:37
100 SEK Start price

2022-11-13 Månadsauktion, Söndag 13 november Kl.12.00, Borlänge

Finished

Preview

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Fees

Buyer's Premium 22,5% Inc. VAT
Fixed charge 30 SEK Inc. VAT

Payment service