Underglasyrblå dekor av fåglar och blomster. Tillverkningsdefekter, naggar, repor. (Diameter 33,5)
4 000 SEK | 2022-11-13 12:19 |
3 800 SEK | 2022-11-13 12:18 |
2 500 SEK | 2022-11-13 11:51 |
1 500 SEK | 2022-11-11 22:05 |
1 400 SEK | 2022-11-13 10:22 |
1 000 SEK | 2022-11-11 23:07 |
800 SEK | 2022-11-11 19:12 |
250 SEK | 2022-11-11 15:02 |
100 SEK | Start price |