Kronometer. Automat. Stålboett. Armband av läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Kronan senare. Urtavla med fläckar och smärre krackelyr. Bruksslitage, boettens baksida med ristat namn. (Diameter 35mm)
5 600 SEK | 2022-11-13 12:16 |
5 400 SEK | 2022-11-13 10:03 |
5 200 SEK | 2022-11-12 12:02 |
3 800 SEK | 2022-11-12 12:39 |
3 400 SEK | 2022-11-10 19:52 |
2 900 SEK | 2022-11-11 08:10 |
2 700 SEK | 2022-11-10 23:06 |
750 SEK | 2022-11-10 21:57 |
100 SEK | Start price |