Förgylld och patinerad brons. Emaljerad urtavla märkt Ravrio Bronzier à Paris. Ytslitage. Pendel finns, nyckel saknas. (Höjd 39)
9 600 SEK | 2022-12-04 12:19 |
9 400 SEK | 2022-12-04 12:12 |
8 200 SEK | 2022-12-02 19:19 |
8 000 SEK | 2022-12-03 20:57 |
7 200 SEK | 2022-12-03 11:19 |
4 800 SEK | 2022-12-02 08:20 |
4 600 SEK | 2022-12-02 00:00 |
750 SEK | 2022-12-01 19:44 |
100 SEK | Startpris |