Helblond. Kaffekoppar med fat 6st, assietter 6st, sockerskål samt gräddkanna. Bruksslitage, smärre fläckar, en kopp med obetydligt nagg. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 7)
4 200 SEK | 2022-12-04 12:02 |
4 000 SEK | 2022-12-04 12:14 |
1 500 SEK | 2022-12-04 11:51 |
1 100 SEK | 2022-12-04 11:50 |
850 SEK | 2022-12-04 11:01 |
800 SEK | 2022-12-04 08:28 |
700 SEK | 2022-12-03 16:44 |
600 SEK | 2022-12-02 14:35 |
100 SEK | 2022-12-01 21:00 |
100 SEK | Start price |