Balusterformade pipor. Fot och pipa med gjuten bård. Fyrstämplade. En stomme med lagning, en stomme med förstärkning, mindre bulor och repor. (Höjd 18)
3 600 SEK | 2022-12-04 12:01 |
3 400 SEK | 2022-12-03 22:45 |
3 200 SEK | 2022-12-03 21:36 |
3 000 SEK | 2022-12-03 21:24 |
2 200 SEK | 2022-12-03 20:32 |
1 600 SEK | 2022-12-03 17:39 |
500 SEK | 2022-12-02 11:42 |
150 SEK | 2022-12-02 00:25 |
100 SEK | Startpris |