19. Saltflaska, Knut Sunna, daterad 1985

Björk och horn. Med graverad och färgad dekor. Signerad. (Längd 25)

Varenr 387615
Udvalgt

4 December 2022 12:20

Hammerslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK 3 600 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

3 600 SEK2022-12-04 12:06
3 400 SEK2022-12-04 10:34
3 000 SEK2022-12-03 22:31
850 SEK2022-12-03 14:17
650 SEK2022-12-02 17:33
600 SEK2022-12-02 16:57
550 SEK2022-12-02 11:44
450 SEK2022-12-02 15:28
100 SEK2022-12-02 06:46
100 SEK Startpris

2022-12-04 Månadsauktion, Söndag den 4 december Kl.12.00, Borlänge

Eftersyn

Fredag kl.14-16.00 Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Købsprovision 22,5% Inkl. moms
Hammerslagsgebyr 30 SEK Inkl. moms