Bronserad och förgylld. Krön med skuren rosett. Ljusarm av mässing. Renoverad, kompletterad, krönet löst, slitage, mindre avslag. (Höjd 70)
5 400 SEK | 2022-12-04 12:06 |
5 200 SEK | 2022-12-04 10:42 |
4 800 SEK | 2022-12-03 22:30 |
4 200 SEK | 2022-12-04 10:21 |
3 500 SEK | 2022-12-04 09:30 |
2 900 SEK | 2022-12-04 08:06 |
2 500 SEK | 2022-12-02 22:32 |
2 200 SEK | 2022-12-03 21:22 |
1 900 SEK | 2022-12-03 21:21 |
1 300 SEK | 2022-12-03 15:13 |
1 000 SEK | 2022-12-01 22:32 |
1 000 SEK | 2022-12-02 12:32 |
150 SEK | 2022-12-02 12:18 |
100 SEK | Start price |