Förrättsgafflar 6st, förrättsknivar 6st, dessertskedar 6st samt kaffeskedar 6st. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 16,5, vikt exklusive knivar 408g., knivarnas vikt 260g.)
2 800 SEK | 2022-12-04 11:53 |
2 700 SEK | 2022-12-04 09:55 |
2 400 SEK | 2022-12-02 14:40 |
2 300 SEK | 2022-12-02 14:33 |
2 200 SEK | 2022-12-01 20:47 |
1 000 SEK | 2022-12-02 14:10 |
100 SEK | Start price |